Tek Kişilik Konfor Yatağı

Tek Kişilik Konfor Yatağı

ELEKTRİKLİ AYARLANABİLİR YATAK

Aşağıda elektrikli ayarlanabilir bir yatakta uyumanın sayısız sağlık ve konfor avantajlarını anlatmaya çalıştık. Hasta yaşlı genç ve sağlıklı insanlar için hayatın sonraki dönemlerinde farklı sağlık sorunlarından kaçınmak ve daha konforlu yaşamak için tercihiniz AYARALANABİLİR YATAK olmalıdır.

Neden ayarlanabilir yataklar kullanmalı?

Sırt, boyun ve omuz ağrısı,en kötü rahatsızlıklardan biridir ve şiddetli acılara da sebep olabilir. Sınırlı hareketlilikten kazalara kadar geniş bir yelpazede sorunları sayabiliriz. Maalesef bir çoğumuzun ve özellikle de yaşlılığa ulaşmaya başladığımızda ve her gün aşınma ve yıpranmanın ardından sağlığımız için birşeyler yapmak önemlidir. Ağrılarımızı daha az hissetmek ve bazılarından kurtulmak için dinlenmemiz gerekmektedir. Bununla beraber vücudumuzun şeklini tamamlaması ve rahat etmesi gerekmektedir.
Bunu yapmanın birçok yolu var. Duruşumuzu hareketlerimizi yattğımız yeri yastıklarla başımıza ayağımıza destek gibi. Bunların tek amacı çoğumuzun yapamadığı bir şey dingin uykudur. Bu noktada bizden aldığınız desteğin miktarı büyük bir fark yaratacaktır. Pek çok farklı sağlık problemi, acılar ve elementlerle savaşmak için uyumak özellikle ayarlanabilir yatak ile uyku pozisyonunu tam olarak değiştirerek uyumak çok etkilidir. Bu pozisyonlar bizim Bu ağrıları azaltmamızı bazılarından kurtulmamız sağlayarak güne dinç ve huzurlu başlamamızı sağlayacaktır.

Özellikleri

  • Elektro Statik Boyalı Metal İskelet Avrupa Standartlarında Özel Mekanizma İthal Üretim Motor
  • Yatak Özellikleri ; 28 Dns Yüksek Kalite Sünger ve visko yatak ile yüksek konfor sağlar.
  • Elektrikli motor ve kumanda vasıtasıyla başucu-ayakucu hareketleri sağlanmaktadır.
  • Yatakta TV izleme, kitap okuma, dinlenme ve benzeri aktivitelerin yapılabilmesi
  • Uyku bozukluğu, horlama, kalp rahatsızlığı, reflü ve benzeri hastalıkları olan insanlar için rahatlama
  • Sindirim ve Kalp Yanığı İçin ;Hafif dik pozisyon sindiriminiz için vücudunuzun yediklerinizi yakmasına oldukça faydalıdır.
  • Yaralanmalardan dolayı ayakta şişme veya tüm gün ayakta çalışanlar için şişkinlikleri önlemek için ayaklarınızı yükseltmeniz söylenir. Ayarlanabilir yataklar kendinize daha iyi bir yükseklik verebilir ve bu şekilde şişmeleri ve ağrılarınızı azaltabilirsiniz
  • Ayrıyetten eşyalarınızı koymak içinde baza fonksiyonu OPSİYONEL olarak vardır.
Call Now ButtonHemen Ara