Ev Yatakları

Ev Yatakları

Hastane yapılarında, özel refakatçiler eşliğinde bakılması gereken hastalar için hizmet sunmakta olan firmamız, evlerde bu kişilerin daha kaliteli yaşam sunabilmesi için hareketli yataklar üretmekte ve uygun fiyatlar üzerinden satışa sunmaktadır. Ahşap ve metalik parça malzemelerinden üretmiş olduğumuz hareketli yataklar özel motorlu sistemleri sayesinde, hastaların ve ona bakan kişilerinde hayatını daha kolaylaştırmaktadır. Gece uykusunda kişilerin yataklardan düşmemesini sağlayan hareketli yataklar özel korkuluklar ile birlikte kişilere sunulmaktadır. Sürekli seruma bağlı olması gereken hastalar için sunduğumuz bazalı hareketli yataklar yüksekliği ayarlanabilir özelliğe sahip olan özel serum askılıkları ile üretilmektedir.

Alüminyum Malzemeli Elektrikli Hareketli Yataklar

Hizmetlerimiz, her ne kadar uzun süreler yatağa bağlı olan yatalak hastalar için avantajlı olsa da, en az ona bakmak zorunda olan kişilerinde daha kolay yaşamalarını sağlamaktadır. Ahşap parça malzemelerinden üretilen elektrikli hareketli yataklar aynı zamanda alüminyum malzemelerinden de farklı özelliklerde üretilmektedir. 2,3 ve 4 motor tipli çeşitlere sahip olan elektrikli hareketli yataklar aynı zamanda otomatik kayma sistemlerine sahiptir. Farklı yaş aralıkları için sorunsuz kullanılabilen elektrikli hareketli yataklar uzun yıllar hastalarının konforlu şekilde bakılmasını isteyen kişilerin aradığı konfor yatakları olarak da bilinmektedir.

Kaliteli Yaşam İçin Kolay Sökülen Konforlu Yataklar

Oldukça kolay şekilde kullanılacak olan alanlarda kurulumu yapılabilen konfor yatakları aynı zamanda özel baza ürünlerine sahip olmakta ve buna göre bazalı hareketli yataklar olarak da firmamız tarafınca satışa sunulmaktadır. Sektörde 50 yıldan fazla kaliteli hizmetlere yer vermekte olan kadromuz, teknolojiye ayak uydurarak konfor yatakları üretimine de yer vermiştir. Buna göre güç ya da farklı kişilere ihtiyaç duyulmadan özel hemşire kontrol paneli ile kullanılabilen bazalı hareketli yataklar hem bakıcı hem de hastanın daha kaliteli yaşamalarına imkân tanımaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara
×

Merhaba Size Yardımcı Olmnak icin Buradayız.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?