Hasta Çocuk Karyolası ve Yenidoğan Bebek Yatakları

Hasta Çocuk Karyolası

Sağlık kuruluşlarında hem hastaların daha rahat edebilmesi için, hem de sağlık personelinin teşhis- tedavi aşamalarında daha kolay çalışabilmesi için uygun medikal ürünler çok önemlidir. Çocuk bölümlerinde hasta çocuk karyolası kullanımı büyük bir gerekliliktir. Doktor odalarında, müşahede alanlarında bu tip karyolalar tercih edilebilir.

Ayarlı Hasta Çocuk Karyolası ve Yenidoğan yatakları

Metal korkuluklara ve melamin başlığa sahip ayarlı hasta çocuk karyolası modelleri, sırt kısmı mekanik bir dişli ile hareket edebilme özelliğine sahiptir. 78* 178* H 52 cm boyutlarında olan hasta çocuk karyolası dayanıklı metal yatma yüzeyi ile oldukça kullanışlı bir üründür. Tekerlek kısmında ise ithal ve çapraz olan tasarımları ile hasta bebek karyolası kilitlenebilir olmasının yanında plastik yapıda olması ile de kurumların farklı alanlarında ihtiyaç olduğunda kolay bir şekilde sevk edilebiliyor. Bu modeller hasta bebek karyolası olarak kullanılabilmektedir. Hastanelerin yenidoğan ünitelerinde de yenidoğan yatağı tercih ediliyor.

Karyolalar elektrostatik toz boyalı olan metal aksamları ile uzun yıllar boyunca eskimeden kullanılabilmektedir. Paslanma gibi sorunlar oluşmadığından hasta bebek karyolası aynı kalite ile uzunca yıllar boyunca kullanılabiliyor. Ayrıca yüksekliği ayarlanabilir serum askıları bulunan bu yenidoğan yatağı modelleri fonksiyonel özellikleri ile de oldukça kullanışlı ürünlerdir. Uygun yatak seçimleri ile her alanda kullanılabilen bu modellerde metal korkulukların ayarlanabilir olması farklı durumlarda kolaylık sağlayacaktır. Özellikle bebeklerin tedavi sonrasında daha güvenli bir şekilde yatış yapmaları yenidoğan yatağı ile sağlanabilir. Yataktan alırken indirilebilen korkuluklar sayesinde hastalar çok daha güvenli bir şekilde tedavilerini olabileceklerdir.

Call Now ButtonHemen Ara
×

Merhaba Size Yardımcı Olmnak icin Buradayız.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?