İstanbul Hasta Karyolası

İstanbul Hasta Karyolası

Hasta Karyolası Tasarımları

Hasta karyolası üretiminde sektörde son derece köklü bir yere sahip olan ve her zaman uluslararası kalitede hizmetleri ile dikkat çeken Acbed Medikal her zaman sunmuş olduğu hizmetlerden olumlu dönüşler alabilmeyi başarmıştır.

Her ihtiyaca yanıt verebilecek alternatiflerde tasarımı yapılmakta olan hasta karyolası modelleri, yalnızca hastaların değil hasta yakınlarının ve hasta bakıcıların işini de önemli derece kolaylaştırmaktadır.

Acbed Medikal sizlere daha iyi ürünler sunabilmek adına sürekli olarak kendini geliştirmeye daha başarılı projeler ile karşınıza çıkmaya devam etmektedir.

Hasta Karyolası Özellikleri

Yatağa bağımlı ya da tedavi sürecindeki hastalar için özel olarak tasarlanmakta olan hasta karyolası modelleri, birçok farklı çeşidi ile birlikte satışa sunulmaktadır. Belli bölgeleri otomatik olarak hareket ettirilebilen ve hastaların kolaylıkla yatıp kalkabilmesini ya da ihtiyaçlarını karşılayabilmesini sağlayan hasta karyolası tasarımları, birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler ile üretilmektedir.

Felçli hastaların tedavi süreçlerinde de son derece önemli bir yere sahip olan hasta karyolası modelleri, onların çok daha sağlıklı ve hijyenik bir yaşam sürebilmelerine imkan tanımaktadır. Sürekli yatan hastalar için özel olarak dizayn edilmiş olan hasta karyolası modelleri, kullanılan tüm aksamlar ve materyaller ile birlikte son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir.

İnsan sağlığına zarar vermeyecek içeriklere sahip olan malzemeler ile üretim gerçekleştiren Acbed Medikal hem hastaların hem de hasta yakınlarının konforu ve sağlığı için çalışmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara
×

Merhaba Size Yardımcı Olmnak icin Buradayız.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?