Sedye

Sedye

Farklı amaçlar doğrultusunda hastanın nakil edilmesi için tam donanımlı acil sedyesi ürünlerini, güven içerisinde temin edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde yer alan taşıma sedyesi modelleri, ergonomik yapısı ile kolaylık sunuyor. Müdahale sedyesi, hidrolikli sedyeler ya da genel amaçlı sedye modelleri, nakil konusunda etkin bir çözüm sunmaktadır. İtme kolları, katlanır yan kolluklar transfer sedyesi üzerinde kaliteli malzemeli hazır bekliyor. En doğru transfer arabası modellerini doğru malzeme yapısı ile hazırlanmış olarak temin etmek isterseniz, hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kaliteli Sedye Modelleri

Doğru ekipmanlarla hazırlanmış acil sedyesi modelleri, hastaların güven içerisinde nakil olmasına olanak tanır. Firmamız bünyesinde bulunan taşıma sedyesi ürünleri, özellikle kaliteli yapısı ile farkını ortaya koyuyor. Hareketli pompa sistemleri ile özellikle hidrolikli tasarımlarının yanı sıra genel amaçlı sedye çeşitleri, gün içerisinde yoğun kullanıma alternatif çözüm getiriyor. Güven içerisinde kullanabileceğiniz transfer sedyesi modellerini, firmamız bünyesinde çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Amortisörlü kısımları ve güçlü tekerlekleri ile her konudaki sağlam yapısıyla transfer arabası modelleri, uzun ömürlü bir kullanım çözümü vaat ediyor.

Güven İçerisinde Kullanım İmkanı

Özellikle gün içerisinde acil sedyesi modelleri etkin bir rol üstlenir. Kısa süre içerisinde taşıma sedyesi, hastaların gerekli odalara nakil edilmesindeki görevini güvenle yerine getirir. Uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlayacak genel amaçlı sedye çeşitleri, firmamız bünyesinde sizleri bekliyor. Taşıma anında gerekli olan malzemelerle transfer sedyesi, bu anda hastaların ihtiyacı olan tüm donanımları sağlıyor. Kilitlenebilir tekerlekleri, yumuşak yatma bölümü, amortisör gibi daha birçok etkin çözümü ile transfer arabası modelleri, hastalarınızı güvenceye alıyor.

Call Now ButtonHemen Ara
×

Merhaba Size Yardımcı Olmnak icin Buradayız.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?