İstanbul Hasta Yatağı

İstanbul Hasta Yatağı

Tamamen hastalığın çeşitlerine ve insanların daha rahat yataklarda tedavi görebilmesine dikkat ederek sunmuş olduğumuz hasta yatağı ürünleri, aynı zamanda kişilerin yaş aralıklarına göre de imal edilebilmektedir. Uzun yıllardan beri acbed medical güvencesi ile birlikte ürettiğimiz hasta yatağı çeşitleri, hastanelerde kullanılabildiği kadar, ev ya da diğer yaşlı bakım evleri içinde özel tasarımlar ile kullanılabilmektedir. Tek kişilik ya da isteğe özel olarak çift kişilik olan hasta yatakları, daha çok sırt ve ayak kısımlarının özel kumandalar ile ayarlanabilir olma özelliğine de sahiptir.

Kilolu Hastalar İçin Özel Olan Mekanik Hasta Yatakları

Genel olarak ortalama kilo oranına sahip olan hastalar olduğu kadar, normalden fazla kiloya sahip olan hastalar da bulunmaktadır. Buna göre sağlam ve dayanıklı hasta yataklarına ihtiyaç duyan hastalar için yarım asırdan fazladır faaliyet sürdüren acbed medical firmamız, plastik mekanik hasta yatak üretimlerine de yer vermektedir. Yaklaşık olarak 170 kilo ağırlığındaki hastaları taşıyabilen mekanik yataklar, özel korkuluklara sahiptir. Bunun yanı sıra taşınabilir kolaylığı sunan mekanik yataklar, alt kısımda bulunan tekerlerin gerekli olduğu durumlarda kitlenebilir olması ile tercih edilmektedir.

Ev Alanları İçin Kaliteli Konfor Yatakları

Hastanelerde bakılan hastalar olduğu kadar, evlerde bakılması gereken hastalarda bulunmaktadır. Ancak hastanelerde tek tip olan hasta yatakları, evlerde daha kaliteli görünmesi gerekmektedir. Bu ihtiyaçlar için hareketli konfor hasta yatağı üretimine yer veren firmamız, el kumandası ile kontrol edilebilen ürünleri ortaya koymaktadır. Buna göre sırt ya da ayak kısımlarının tek tuş ile ayarlanabilir olması, acbed medical firmamız tarafında mümkün hale getirilmiştir. Farklı renk aralıklarında üretilen yatak ürünleri, aynı zamanda evlerdeki diğer eşyalar ile uyumlu renklerde olmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara
×

Merhaba Size Yardımcı Olmnak icin Buradayız.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?